BIOGRAPHY

24. července 2014 v 16:13

Candice Accola celým jménem Candice Renee Accola, se narodila 13. května 1987 Houstonu v Texasu, ale vyrůstala v Edgewood na Floridě. Její matka Carolyn, byla dříve inženýrkou životního prostředí, než se stala ženou v domácnosti. Její otec Kevin je kardiochirurg. Oba rodiče jsou aktivními členy místní republikánské politické strany. Candice má jednoho mladšího bratra. Navštěvovala Lake Highland Preparatory školu, ale v polovině roku se přestěhovala do Los Angeles. Střední školu dokončila dálkově a absolvovala v roce 2005.

Candice není jen herečka, ale i zpěvačka. Po šesti měsících, kdy se odstěhovala do Los Angeles získala smlouvu na své CD s názvem It's Always the Innocent Ones. Album však nedopadlo nikterak velkolepě. V roce 2008 bylo znovu vydáno v Japonsku, kde dosáhlo většího úspěchu. Candice se také zúčastnila turné Miley Cyrus, které se jmenovalo Best of Both Worlds Tour, jako podpůrná zpěvačka a tanečnice. Objevila se v roce 2008 v koncertním 3D filmu Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert. Zatím plánuje své druhé album.

Candice jsme mohli vidět v několika seriálech, kde si zahrála epizodní roli. A to v seriálech How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaší matku) v díle Something Borrowed, který byl odvysílán v roce 2007 a ztvárnila zde roli Amy, Supernatural (Lovci duchů) v díle After School Special, odvysílaném v roce 2009, kde si zahrála Amanda Heckerling a Drop Dead Diva (V těle boubelky) v epizodě Begin Again odvysílaném v roce 2010, kde si zahrála Jessicu Orlando.

V roce 2008 si zahrála v nezávislém hororu Deadgirl. A objevila se též ve filmu Hannah Montana. Největší úspěch přišel však až v roce 2009, kdy na stanici CW v seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) získala roli Caroline Forbes, dospívající cílevědomé dívky, ze které se později stane upír. Postupem času si její postava v tomto seriálu získala velkou oblibu a patří k hlavním tahoun tohoto seriálu.

V letech 2004 až 2005 chodila z hercem Tylerem Hoechlinem, kterého můžete znát ze seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě). V roce 2010 chodila se svým hereckým kolegou ze seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) Stevenem R. McQueenem, který v seriálu ztvárnil oblíbenou postavu Jeremy Gilberta. V letech 2011 až do května 2012 chodila Zachem Roerigem, též hereckým kolegou ze seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky), který zde ztvárňuje postavu Matta Donovana. Zajímavostí, že milostný vztah měli i nějaký čas v seriálu. Chodila také s Darenem Kagasoffem. Jejím současným přítelem je Joe King, kytarista skupiny The Fray se kterým se v květnu 2013 zasnoubila.

Candice má dvě tetování. Na levém zápěstí má vytetovaného drobného ptáčka a na pravé noze malou hvězdu. Údajně v roce 2009 byla zadržena s několika kolegy z The Vampire Diaries (Upíří deníky) za výtržnost. Také pomáhá na různým dobročinných projektech a na projektech, které mají pomoci mládeži. Tato milá, příjemná herečka, zpěvačka a textařka s výraznýma modrýma očima má do budoucna dobře našlápnuto (zdroj)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama